ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Запоріжжі відбулася зустріч з родинами зниклих безвісти військовослужбовців Нацгвардії

У Запоріжжі відбулася зустріч з родинами зниклих безвісти військовослужбовців Нацгвардії

За участі представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, у Запорізькій області Олени Орєшкіної відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти військовослужбовців.

На заході також були присутні представники командування військових частин Національної гвардії України (НГУ) та начальник відділу департаменту пенсійних питань та соціального захисту МВС.

Під час зустрічі родичам зниклих безвісти розповіли про пошукові дії, які здійснюються частинами, ознайомили з соціальними гарантіями, котрі передбачені для близьких військовослужбовців НГУ.

Представниця Уповноваженого ознайомила присутніх із роботою Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Зокрема, надала консультації, щодо алгоритму дій для отримання витягу з реєстру.

«Такі зустрічі є не просто інформаційними, вони є також моральною та психологічною підтримкою. Це зайвий раз показує, що військовослужбовець не забутий і його продовжують розшукувати», – зазначила представниця Уповноваженого в Запорізькій області Олена Орєшкіна.

У Запорізькій області родини зниклих безвісти можуть записатися на прийом або отримати консультацію від представника Уповноваженого за телефонами: +38 (068) 446-58-09, +38 (050) 983-41-15.