ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На гарячі лінії Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять численні звернення щодо повернення полонених: військових і цивільних

На гарячі лінії Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять численні звернення щодо повернення полонених: військових і цивільних

На гарячі лінії Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять численні звернення щодо повернення полонених: військових і цивільних.

В Офісі Уповноваженого розʼяснили, що жодним чином не дотичні до формування списків полонених і самих обмінів. Цими процесами займаються силові структури, з якими в Уповноваженого налагоджений лише обмін даними про зниклих осіб.

Натомість у компетенції команди Офісу Уповноваженого є: пошукова робота зниклих осіб, підняття тіл на звільнених територіях та екстракція тіл із тимчасово окупованих територій.

«Наше завдання – розшукати. Звільненням займаються не менш дієві структури, які докладають максимум зусиль для цього. Лише у взаємодії матимемо результат!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.