ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Житомирі відбулася зустріч із представниками місцевої влади та військовими

У Житомирі відбулася зустріч із представниками місцевої влади та військовими

Регіональний представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Житомирській області Валентина Волкова взяла участь в обговоренні питання підтримки родин зниклих безвісти, яка відбулася в обласній військовій адміністрації.

Учасниками заходу були представники військових частин, районних адміністрацій та правоохоронних органів.

Присутні вкотре звернули увагу на заборону поширення в мережі Інтернет інформації, щодо зниклих безвісти та полонених, що може нашкодити захисникам.

«Маємо й надалі інформувати родини, що будь-яка інформація про військових у соціальних мережах та інших меседжерах може зашкодити як пошуковій роботі, так і здоров’ю й життю їхніх рідних!» – закликала присутніх Валентина Волкова.

Також обговорили питання соціального забезпечення, психологічної та юридичної допомоги родинам зниклих безвісти.

За результатами наради, представники структур та відомств домовилися про двосторонню співпрацю, у напрямку зниклих безвісти, з регіональним представником Уповноваженого. Така співпраця покращить взаємодію з родинами зниклих осіб та своєю чергою прискорить пошукові роботи.

«Військові частини й представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Житомирщині мають належним чином інформувати та підтримувати родини зниклих осіб. Лише завдяки злагодженій співпраці ми зможемо якнайскоріше розшукати зниклих!», – наголосила регіональний представник Уповноваженого Валентина Волкова.