ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Рівненщині відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти

На Рівненщині відбулася зустріч із родинами зниклих безвісти

Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко та регіональна представниця в Рівненській області Олена Хотенко провели зустріч із родинами зниклих бійців ТрО Рівненщини. Зустріч відбулася за сприяння органів влади та військових.

Під час зустрічі обговорили питання взаємодії рідних із Уповноваженим, військовими частинами та іншими відомствами, які сприяють розшуку людей.

Перший заступник Рівненської ОВА Сергій Подолін запевнив, що місцева влада всіляко сприятиме в розшуку осіб та допомозі їх родинам.

Також Уповноважений надав роз’яснення, щодо Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та попереднього відбору ДНК-експертизи.

«Спілкування з родинами зниклих безвісти дуже важливе для нас. Рідні повідомляють нам про проблемні моменти, а ми одразу ж їх вирішуємо. Кожна зустріч – це обмін інформацією. Будь-яка додаткова інформація пришвидшує пошуки!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Жителі Рівненщини повідомити про зниклих безвісти можуть регіональному представнику Уповноваженого зі зниклих безвісти Олені Хотенко за телефоном: (068) 116-50-09.