ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Жителі Чернігівщини повідомити про зниклих безвісти можуть регіональному представнику Уповноваженого

Жителі Чернігівщини повідомити про зниклих безвісти можуть регіональному представнику Уповноваженого

Регіональні представники Уповноваженого зі зниклих безвісти продовжують приймати громадян у регіонах. Зокрема, на Чернігівщині працює представник Уповноваженого Євген Артюх.

Звернутися до регіонального представника можна особисто за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 59/2 або ж за телефонами: (050) 953-14-59 та (050) 382-88-79. Також повідомити про зниклого безвісти можна на електронну адресу: artyuh090177@gmail.com.

«Родини зниклих безвісти через свої переживання абсолютно дезорієнтовані. Саме тому маємо їм допомогти, роз’яснити, підтримати. Для них важливе кожне слово, адже воно дарує надію. Маємо робити все, щоб рідні зниклих безвісти вірили в чудо», – зауважує регіональний представник Євген Артюх.

Нагадаємо, під час звернення до регіонального координатора необхідно повідомити всі відомі вам дані про зниклу особу, деталі про обставини та місце зникнення, особливі прикмети людини. Всі дані будуть передані до аналітичного відділу на подальше опрацювання.