ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Вінниччині налагоджено співпрацю з духовенством в напрямку допомоги родинам зниклих безвісти за особливих обставин

На Вінниччині налагоджено співпрацю з духовенством в напрямку допомоги родинам зниклих безвісти за особливих обставин

ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» продовжує співпрацювати з представниками релігійних та духовних організацій в напрямку допомоги сім’ям, які через війну втратили зв’язок зі своїми рідними.

На запрошення Школи Капеланського Служіння Римсько-Католицької Церкви в Україні регіональний представник відокремленого підрозділу громадської організації у Вінницькій області Марія Довжик провела навчальні тренінги для капеланів та жінок, які будуть підтримувати родини зі сторони духовенства, щодо надання допомоги родинам зниклих безвісти за особливих обставин.

Регіональний представник поділилася досвідом роботи з родинами зниклих безвісти та полонених осіб.

За її словами, кожен член родини потребує індивідуального підходу. Їм необхідна особлива підтримка, тож дуже важливо, щоб вона була надана на всіх рівнях.

«Родини зниклих безвісти та полонених потребують духовної підтримки та допомоги від релігійних організацій. Віра їм дарує надію та сили в пошуку та очікуванню рідних додому. Ми шануємо участь духовенства в цій важливій справі. Дякуємо за долученість до допомоги родинам зниклих і полонених захисників!» – наголосила під час зустрічі Марія Довжик.