ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Благодійники надали тактичні аптечки для учасників пошукових операцій

Благодійники надали тактичні аптечки для учасників пошукових операцій

Громадська організація «Крила Перемоги» надала благодійну допомогу для виконання пошукових заходів представниками ГО «ГРУПА ПАТРІОТ».

Від благодійників надійшли індивідуальні тактичні аптечки, призначені для своєчасного надання першої домедичної допомоги постраждалим.

Загальновійськові індивідуальні аптечки містять всі необхідні вироби медичного призначення для обробки та перев’язки ран, антисептичні, кровоспинні та допоміжні засоби. Аптечки виготовлені за найкращими міжнародними стандартами.

Разом із благодійною допомогою надійшла листівка від хлопця на ім’я Ілля Завгородній, в якій він виразив слова підтримки всім, хто бореться за майбутнє нашої країни.

«Дякуємо благодійникам, які продовжують підтримувати нашу команду. Ця допомога зараз надважлива, адже учасники пошукових місій постійно ризикують здоров’ям та життям, розшукуючи наших захисників майже впритул наблизившись до ворога. Особисто мене розчулила листівка від юного, але вже свідомого українця. Її ми обов’язково передамо нашим захисникам. Приємно усвідомлювати, що підростаюче покоління хоч подумки, але стоять пліч о пліч із нашими захисниками на передовій!» – наголосив Олег Котенко.