ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Надали консультації та юридичну підтримку родинам зниклих безвісти та полонених захисників

Надали консультації та юридичну підтримку родинам зниклих безвісти та полонених захисників

Вчора відбулося три групові онлайн-зустрічі з родинами зниклих безвісти та полонених військовослужбовців.

Ключова тема діалогу з рідними – перебіг та результати пошукового процесу. Під час зустрічі команда ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» повідомила рідним як просувається пошук, акцентували увагу на діяльності пошукових груп на звільнених від ворога територіях.

Олег Котенко вкотре наголосив, що заміновані території та близькість до ворожих позицій часом унеможливлює відпрацювання ймовірних локацій зникнення захисників.

«Наші пошуковці готові відпрацьовувати відомі нам локації одразу ж після стабілізації безпекової ситуації. Що ж стосується місць ймовірного зникнення на окупованих територіях, тут варто набратися терпіння та вірити в ЗСУ!» – зауважив під час зустрічі Олег Котенко

Також одним із найпоширеніших видів допомоги, якої потребують рідні є юридичні консультації.

Присутнім надали роз’яснення, щодо отримання витягів із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, проконсультували щодо соціальних гарантій, розповіли як налагодити контакт зі слідчим, який веде кримінальну справу за фактом зникнення особи.

«Під час групових зустрічей із родинами наша головна мета приділити увагу та вирішити проблемні питання кожного з присутніх. Маємо багаторічну практику допомоги цій категорії населення, тож чітко знаємо як їм допомогти», – розповідає Олег Котенко.

Нагадаємо, родини зниклих безвісти можуть отримати юридичну допомогу за телефоном гарячої лінія: (066) 053-11-39.