ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Об’єднуємо громадські організації заради ефективного пошуку зниклих безвісти та підтримки їхніх родин

Об’єднуємо громадські організації заради ефективного пошуку зниклих безвісти та підтримки їхніх родин

Відбулася робоча зустріч представників ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» із членами Всеукраїнської асоціації громадських організацій «АДАМАНТ».

Наразі до асоціації вже долучилося шість громадських організацій, до яких входять родини зниклих та полонених захисників України. Як повідомили під час зустрічі представники асоціації, триває робота над розширенням асоціації.

За результатами зустрічі сторони домовилися про підписання меморандуму в рамках співпраці в напрямках пошуку зниклих безвісти та полонених захисників і підтримки їхніх родин.

Спільна діяльність буде спрямована на соціальну, психологічну та юридичну підтримку родин, а також залученість їх до пошукових процесів, зокрема обміну знайденої інформації задля прискорення розшуку та повернення зниклих захисників.

«Наразі головна мета об’єднання громадських організацій – прискорити пошук зниклих та звільнення полонених. Робота складна й її дуже багато, тож долученість кожного стане в нагоді. Вірю, що разом ми досягнемо бажаного результату – знайдемо та повернемо кожного героя!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.