ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Напрацьовуємо нові методи пошуку зниклих безвісти осіб на окупованих територіях

Напрацьовуємо нові методи пошуку зниклих безвісти осіб на окупованих територіях

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко продовжує серію зустрічей із родинами зниклих осіб у регіонах.

Спільно з радником з юридичних питань Іваном Ангеліним та представником Уповноваженого в Київській області Анастасією Голішевською провели зустріч із родинами в Білій Церкві. До заходу також долучилися представники місцевої влади та військові.

Під час зустрічі з родинами зниклих безвісти осіб Олег Котенко розповів присутнім про проміжні результати пошукової діяльності, окреслив шляхи взаємодії з іншими відповідальними структурами, вкотре нагадав про алгоритм дій в разі зникнення безвісти людини.

Також Уповноважений спільно з представниками надав відповіді, щодо конкретних проблемних кейсів присутніх родин.

«Продуктивна пошукова робота лише тоді, коли є порозуміння та співпраця Офісу Уповноваженого не тільки з відповідальними структурами, але й із родинами зниклих осіб. Ми дуже розраховуємо на нашу подальшу співпрацю, адже завдяки вашій інформації та новим свідченням пошуки  пришвидшуються. Зі своєї сторони ми постійно вводимо нові методи пошуку не тільки на підконтрольній території, але й у окупованих регіонах. Пошукова робота не припиняється ні на мить!» – зауважив під час зустрічі Уповноважений Олег Котенко.