ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Тіла з відомих локацій зникнення осіб повертають рідним одразу після деокупації територій

Тіла з відомих локацій зникнення осіб повертають рідним одразу після деокупації територій

Радник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Іван Ангелін зустрівся з родинами 120 бригади ТРО, які втратили зв’язок зі своїми рідними.

Іван Ангелін повідомив, що кожного зниклого, з числа присутніх на зустрічі, верифіковано та надано відповідний статус в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Відтак, тепер родини можуть отримати витяг із реєстру та передбачені державою соціальні гарантії.

Присутнім також повідомили, що по кожному з присутніх заявників встановлено локацію імовірного зникнення їх рідних. Їх тіла будуть повернуті родинам одразу після деокупації цих територій.

«В Офісі Уповноваженого функціонує інтерактивна карта, на якій розміщені локації імовірного зникнення осіб. Втім через безпекову ситуацію та окупацію територій пошуковці, нажаль, не можуть їх відпрацювати. Одразу ж після деокупації цих територій всі тіла будуть підняті та передані рідним для гідного вшанування пам’яті загиблих героїв!» – наголосив радник Уповноваженого Іван Ангелін.

Також під час зустрічі рідні отримали індивідуальні юридичні консультації та обговорили проблемні моменти отримання соціальних гарантій передбачених для родин зниклих безвісти осіб.

Нагадаємо, звернутися за юридичною допомогою можна на гарячу лінію Уповноваженого: (066) 053-11-39