![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-06-о-13.36.10.png)
Сьогодні Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, взяв участь у освітньо-науковому інтенсиві «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників», організований Міністерством внутрішніх справ.
Однією з ключових тем заходу було саме питання зниклих безвісти за особливих обставин.
Олег Котенко ознайомив присутніх із особливостями пошукової роботи Офісу Уповноваженого. Розповів про виклики, з якими зіштовхуються родини зниклих осіб.
Наразі завдяки співпраці Уповноваженого з Міністерством внутрішніх справ та Державним науково-дослідницьким експертно-криміналістичним центром МВС налагоджено взаємодію в роботі з Єдиним реєстром осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та ДНК-ідентифікацією.
«Дякую колегам із МВС та фахівцям експертних служб, за фаховість та ефективність у роботі. Ваша праця прискорює процес пошуку та ідентифікації зниклих безвісти. Маємо й надалі діяти спільно з усіма відповідальними структурами – лише взаємодія дасть результат!» – наголосив Олег Котенко.