ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Олег Котенко: «Результативність пошуку зниклих безвісти – це взаємодія всіх відповідальних структур»

Олег Котенко: «Результативність пошуку зниклих безвісти – це взаємодія всіх відповідальних структур»

Сьогодні Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, взяв участь у освітньо-науковому інтенсиві «500 днів супротиву України очима правоохоронців і правозахисників», організований Міністерством внутрішніх справ.

Однією з ключових тем заходу було саме питання зниклих безвісти за особливих обставин.

Олег Котенко ознайомив присутніх із особливостями пошукової роботи Офісу Уповноваженого. Розповів про виклики, з якими зіштовхуються родини зниклих осіб.

Наразі завдяки співпраці Уповноваженого з Міністерством внутрішніх справ та Державним науково-дослідницьким експертно-криміналістичним центром МВС налагоджено взаємодію в роботі з Єдиним реєстром осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та ДНК-ідентифікацією.

«Дякую колегам із МВС та фахівцям експертних служб, за фаховість та ефективність у роботі. Ваша праця прискорює процес пошуку та ідентифікації зниклих безвісти. Маємо й надалі діяти спільно з усіма відповідальними структурами – лише взаємодія дасть результат!» – наголосив Олег Котенко.