ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Звільнений полонений повідомив про перебування в полоні зниклої безвісти особи: алгоритм дій

Звільнений полонений повідомив про перебування в полоні зниклої безвісти особи: алгоритм дій

Роз’яснення, щодо алгоритму дій родин зниклих безвісти, надає радник Уповноваженого з юридичних питань Іван Ангелін.

Якщо звільнений полонений повідомив про перебування зниклої особи в полоні, родичам необхідно звернутись до слідчого, який розслідує кримінальне провадження, з клопотанням про допит свідка.

Клопотання може допомогти скласти юрист системи безоплатної правової допомоги. Отримати консультацію можна за телефоном гарячої лінії: 0 800 213 103.

Якщо свідок знаходиться в іншому населеному пункті, слідчий надає доручення працівникам поліції за місцем знаходження свідка про його допит із зазначенням запитань.

Протягом трьох робочих днів слідчий або допитує особу (надає доручення на допит в іншій місцевості), або відмовляє у задоволенні клопотання та надає постанову про відмову.

За результатами отримання інформації необхідно:

• Ознайомитись із матеріалами справи й отримати копію протоколу допиту свідка.

• Надати копію протоколу допиту свідка або відомості про такий допит до Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та до Національного інформаційного бюро.

Родини зниклих безвісти для отримання безоплатної юридичної консультації можуть звертатися за телефоном: (066) 053-11-39. Гаряча лінія працює з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00.