ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Олег Котенко: «Рідні зниклих безвісти осіб не повинні почувати себе покинутими»

Олег Котенко: «Рідні зниклих безвісти осіб не повинні почувати себе покинутими»

Сьогодні за ініціативи громадської діячки, депутатки Рівненської міської ради Олени Хотенко відбулася зустріч з Олегом Котенком, співзасновником ГО «ГРУПА ПАТРІОТ», яка з 2014 року займається пошуком зниклих та поверненням полонених захисників України.

Під час зустрічі обговорили ключові процеси пошуку зниклих та ідентифікації тіл загиблих героїв.

За словами Олега Котенка, незважаючи ні на що, процес пошуку зниклих безвісти за особливих обставин не припиняється.

Зокрема в Рівненській області від громадського сектору консультувати родини зниклих осіб буде продовжувати Олена Хотенко, яка має в цій проблематиці неабиякий досвід.

Олег Котенко зауважив, що з будь-яких питань, щодо пошуку зниклих осіб, можна звернутися на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» за телефоном: 0 800 339 247.

Також під час зустрічі окреслили шляхи вирішення найбільш поширених проблемних питань. Радник з юридичних питань Іван Ангелін надав роз’яснення, щодо соціальних гарантій для родин зниклих осіб, налагодження комунікації зі слідчими, отримання витягів із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

«Ми продовжуємо опікуватися родинами зниклих осіб. Незважаючи ні на що, вони не повинні почувати себе покинутими. Наразі покращуємо механізм роботи регіональних представництв ГО «ГРУПА ПАТРІОТ», куди вже можуть звертатися родини зниклих осіб. Маємо багато нереалізованих напрацювань у напрямку пошуку та ідентифікації, тож найближчим часом втілимо їх у життя. Будемо й надалі робити все, щоб розшукати та повернути всіх зниклих осіб!» – наголосив під час зустрічі Олег Котенко.

Щоб отримати контакти регіонального представника громадської організації в своїй області, зателефонуйте на нашу гарячу лінію: 0 800 339 247.