ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Основну інформацію, щодо зниклих безвісти військових, Офіс Уповноваженого збирає самостійно

Основну інформацію, щодо зниклих безвісти військових, Офіс Уповноваженого збирає самостійно

Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, долучився до зустрічі з родинами військовослужбовців 112-ої окремої бригади територіальної оборони, які потрапили в полон або зникли безвісти. Зустріч пройшла при Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

Попри те, що родини зниклих осіб всіляко намагаються допомогти інформацією, яка прискорить розшук їх рідних, основна інформація, щодо зниклого безвісти військовослужбовця, збирається Офісом Уповноваженого самостійно. Про це зауважив присутнім радник Уповноваженого Іван Ангелін.

«Маємо свої ресурси здобуття інформації та досвід у розшуку людей. Ми співпрацюємо і з родичами, і з військовими частинами, розмовляємо з побратимами, щоб з’ясувати якнайбільше інформації про захисника. Частину відомостей ми отримуємо через аерозйомку, звільнені з полону теж повідомляють цінну інформацію про своїх побратимів, які зникли безвісти», – розповів представник Офісу Уповноваженого.

Всі зібрані дані про місця зникнення, катування й масових поховань військових наносяться на інтерактивну карту. Після звільнення територій пошукові групи виїжджають на позначені місця для проведення відповідних заходів з пошуку тіл загиблих оборонців.

Нагадуємо, працює гаряча лінія з питань зниклих безвісти: 0 800 339 247 або ж повідомити про зниклих можна особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.