ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила.

У Координаційному штабі відбулася зустріч з родинами Захисників 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила.

З родичами полонених і зниклих безвісти військовослужбовців спілкувалися представники Координаційного штабу та Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

За словами Івана Ангеліна, представника Офісу Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, пошукові роботи на тимчасово окупованих територіях почнуться після припинення вогню і звільнення цих територій.

“Ми звертаємося до країни-агресорки, щоб нам передали тіла, надаємо відповідні координати, – зазначив пан Ангелін. – Але вони не повідомляють, звідки повертають тіла, вказуючи лише дуже загальну інформацію”.

Також він додав, що Офіс Уповноваженого комунікує з військовими частинами стосовно отримання відомостей про зниклих безвісти військовослужбовців.

“Кожна людина, яка зникла безвісти, розшукується нами як жива, – запевнив п. Ангелін. – Ми збираємо інформацію, спілкуємося з поверненими з полону, проте не можемо оприлюднювати неперевірені дані.

Як зауважив представник Координаційного штабу, Робоча група ООН з питань насильницьких або недобровільних зникнень приймає запити від родичів військовослужбовців. На сайті Штабу є інструкція, як оформити відповідний запит українською мовою. Коли Робоча група ООН відправляє цей запит до росії, заявник отримує його копію.