ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Пошукові команди пройшли тренінг із практичного розмінування

Пошукові команди пройшли тренінг із практичного розмінування

Сьогодні пошуковці відпрацьовували навички практичного розмінування територій в умовах максимально наближених до реальних.

Навчання для пошуковців відбуваються завдяки отриманому гранту від програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні в межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і в співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Завдяки тренінгу пошуковці підвищили мінну обізнаність, задля зниження ризиків від контактування з вибухонебезпечними предметами та запобігання нещасних випадків під час пошукових місій.

Пошукові команди під чітким керівництвом досвідчених інструкторів проходили тренувальні вправи на імітованих ділянках з підвищеною мінною небезпекою. Зокрема, відпрацьовували навички розмінування на відкритих ділянках, в лісосмузі та безпосередньо в окопах.

«Дякуємо команді професіоналів та міжнародним донорам, які ініціювали цей тренінг. Здобуті навички стануть у нагоді, адже від них залежить не тільки наше життя та здоров’я, але й повернення тих, хто поклав життя за наше майбутнє!» – зауважують представники пошукових груп.