ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Пошуковці покращують свою обізнаність в мінній безпеці

Пошуковці покращують свою обізнаність в мінній безпеці

Сьогодні пошукові команди розпочали навчання з спеціального курсу з мінної безпеки від професійних інструкторів інженерного відділу.

Навчання для пошуковців відбуваються завдяки отриманому гранту від програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні в межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і в співпраці з Crown Agents in Ukraine.

Пошуковцям роз’яснили технічні характеристики та принципи функціонування вибухонебезпечних предметів, розповіли про засоби підриву, основи методів безпечного розмінування.

Ці знання та навички допоможуть їм у пошуковій роботі на ділянках із високою мінною забрудненістю. Всі отримані теоретичні знання фахівці відпрацюють в умовах, що максимально наближені до реальних.

До тренінгу також приєднався Олег Котенко, який особисто долучається до пошукових місій на звільнених територіях.

«Для нас безпека пошуковців надважлива. Постійне самовдосконалення в напрямку мінної обізнаності – це запорука їх безпеки під час підняття тіл загиблих героїв. Щоб вберегтися від поранень чи летальних випадків, маємо постійно приділяти увагу навчанню!» – наголосив під час тренінгу Олег Котенко.