ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Представник Уповноваженого на Житомирщині провела спільну зустріч родин зниклих з представниками військової частини

Представник Уповноваженого на Житомирщині провела спільну зустріч родин зниклих з представниками військової частини

У Житомирі за участі регіонального представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Валентини Волкової відбулася зустріч із родинами зниклих захисників України.

Зустріч відбулася за сприяння силових структур. На ній були присутні представники ТЦК та СП, військової частини та Нацполіції.

Представники компетентних органів допомогли родичам вирішити нагальні питання, зокрема, ті, що стосуються видачі актів, посвідчень та фінансової допомоги.

«Дякую представникам військових формувань та центрів комплектування за належну увагу до проблем родин зниклих безвісти осіб. Сподіваюся на подальшу співпрацю, адже така комунікація дає свій результат. У подальшому будемо й надалі практикувати такий формат зустрічей», – зазначила представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Житомирській області Валентина Волкова.

На Житомирщині сім’ї зниклих безвісти можуть записатися на прийом або отримати консультацію від представника Уповноваженого за телефоном: +38 (097) 140-37-12