ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Про зниклих безвісти в зоні підтоплення Херсонщини повідомляйте на гарячу лінію Уповноваженого

Про зниклих безвісти в зоні підтоплення Херсонщини повідомляйте на гарячу лінію Уповноваженого

Руйнування російськими окупаційними військами дамби Каховської ГЕС стало наслідком неконтрольованого скидання води з Каховського водосховища та підтоплення населених пунктів, розташованих біля ГЕС та нижче неї за течією Дніпра. Карта можливої зони підтоплення буде розміщена найближчим часом.

Ця техногенна катастрофа, утворена руками окупантів, може мати наслідки не лише руйнування інфраструктури, але й загибелі громадян.

Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, закликає громадян в зоні підтоплення дотримуватись вимог рятувальників, правоохоронців та військових, подбати про тих, хто не може захистити себе самостійно, забезпечити власну безпеку та безпеку ближніх.

За наявності вільних місць у вашому транспорті, прохання забрати з собою тих, хто не має можливості оперативно евакуюватись.

У разі неможливості надати допомогу вашим сусідам та мешканцям вашого населеного пункту, просимо повідомляти про людей в небезпеці на телефони рятувальних служб. Також закликаємо подбати про домашніх тварин, що залишились у зоні небезпеки без господарів.

У разі, якщо ваші близькі або знайомі, що мешкають в районі техногенної катастрофи,  не виходять на зв’язок, терміново повідомте про це на гарячу лінію Уповноваженого: 0 800 339 247,  мешканці окупованих територій можуть скористатися Viber або WhatsApp за телефоном: (095) 896-04-21.

Вся інформація, отримана від заявників, буде повідомлена рятувальникам та пошуковцям Уповноваженого для надання термінової допомоги.

Пам’ятаємо, що ми – українці, не залишаємо в біді один одного!