ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Уповноважений зі зниклих безвісти з робочим візитом відвідав Центральне агентство з розшуку в Женеві

Уповноважений зі зниклих безвісти з робочим візитом відвідав Центральне агентство з розшуку в Женеві

На запрошення Міжнародного Комітету Червоного Хреста Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко провів робочі зустрічі з представниками Центрального агентства з розшуку (ЦАР) в Женеві.

Наразі ЦАР є однією з найстаріших установ МКЧХ, що вже понад 150 років допомагає родинам зниклих безвісти осіб.

Уповноважений ознайомився як працює кожен відділ агентства з розшуку. Зокрема, Олег Котенко детально ознайомився з роботою фронт-офісу, колл-центру, відділом управління та аналізу даних та відділами, які працюють зі справами – включно із судово-медичними аспектами.

Також під час поїздки Олег Котенко поділився досвідом роботи Офісу Уповноваженого. Розповів про виклики та напрацювання упродовж року виконання своїх повноважень.

«Для нас обмін досвідом із міжнародними інституціями є дуже важливим. Завдяки цьому ми зможемо більш ефективно працювати в напрямку пошуку зниклих. Досвід міжнародний партнерів – це новий інструмент у нашій роботі. Дякуємо МКЧХ за запрошення та плідну співпрацю. Ми дуже цінуємо вашу увагу до проблем родин зниклих безвісти!» – наголосив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.