![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/Знімок-екрана-2023-06-01-о-18.21.46.png)
Сильні, незламні, з непереможним духом та любов’ю до України! Саме такими Герої будуть жити в нашій пам’яті! Вони боролись за демократичні цінності, за свободу, за майбутнє України!
Революція Гідності стала переломною віхою в новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Сьогодні ми продовжуємо цю боротьбу!
Разом з тим не можемо забувати події Революції Гідності. Вічна шана та пам’ять всім Героям Небесної Сотні.