![](https://grupa-patriot.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/IMG_20230713_201412_548.jpg)
Сумщина одна з перших прийняла удар ворога та зіткнулася з питаннями зниклих безвісти.
Сьогодні Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин відвідав Сумщину. Зокрема, в межах візиту представив голові Сумської ОВА Володимиру Артюху регіонального представника Уповноваженого – Марію Павену.
Під час зустрічі обговорили шляхи взаємодії, щодо юридичних, соціальних та комунікаційних питань.
За словами Уповноваженого, прикордонний регіон потребує вирішення проблемних моментів членів сімей зниклих безвісти за особливих обставин. У цьому питанні має бути налагоджений конструктив та шляхи взаємодії.
«Ми потребуємо підтримки місцевих органів влади. Спільно зможемо вирішити проблемні питання. Зараз як ніколи актуальна взаємодія. Знаю, що в цьому регіоні вдасться все вирішити!» – наголосив Олег Котенко.
Звернутися до регіонального представництва Уповноваженого в Сумській області можна за телефоном: +38 (097) 011-28-84.