ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Зникла безвісти цивільна людина: алгоритм дій від ГО «ГРУПА ПАТРІОТ»

Зникла безвісти цивільна людина: алгоритм дій від ГО «ГРУПА ПАТРІОТ»

Якщо цивільна людина зникла безвісти за особливих обставин рекомендуємо пройти наступний алгоритм дій, розроблений громадською організацією «ГРУПА ПАТРІОТ»:

  • Зверніться до Національної поліції України та пройдіть процедуру відібрання ДНК-матеріалу. Кровні родичі зниклих безвісти за особливих обставин (батько, мати, брат, сестра, дитина) повинні в обов’язковому порядку пройти процедуру відібрання біологічного матеріалу, який в подальшому може бути використаний під час генетичної експертизи.
  • Зателефонуйте на гарячу лінію Національного Інформаційного Бюро за телефоном: 16-48.
  • Повідомте Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при Міністерстві внутрішніх справ за телефоном: 0 800 103 333.

Родини осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, можуть звертатися за допомогою та консультаціями до регіональних представників громадської організації «ГРУПА ПАТРІОТ». Контакти регіональних підрозділів вказані за посиланням.

Крім того, отримати консультації можна на гарячій лінії ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» за телефоном: 0 800 339 247. У вихідні можете надсилати повідомлення у Viber та Telegram за номером: (095) 896-04-21.