ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Звільнення тимчасово окупованих територій прискорить пошук та ідентифікацію загиблих захисників

Звільнення тимчасово окупованих територій прискорить пошук та ідентифікацію загиблих захисників

В Офісі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин інформують, що наразі неможливе підняття тіл на територіях, які тимчасово перебувають під окупацією ворога.

За співпраці з силовими структурами та жителями ТОТ, аналітичний відділ Офісу Уповноваженого продовжує збирати локації ймовірних поховань загиблих героїв.

У подальшому вони будуть відпрацьовуватися пошуковими групами Уповноваженого після того, як на тих територіях буде стабільна безпекова ситуація.

«Ми не можемо ризикувати життям професіоналів, які вже повернули рідним тисячі тіл. Пошуковці виходять на локації одразу після звільнення та розмінування територій. Утім, навіть тоді ми не можемо гарантувати їм абсолютну безпеку, адже вони перебувають впритул біля ворога, який може в будь-який момент нанести удар!» – наголошує Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.

Нагадуємо, повідомити про локації ймовірних поховань можна за телефоном гарячої лінії Офісу Уповноваженого: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21.