ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, продовжує співпрацювати з міжнародними партнерами

Офіс Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, продовжує співпрацювати з міжнародними партнерами

В рамках міжнародної співпраці наразі реалізується програма підтримки пошуковців та регіональних представництв в областях.

Цей проєкт створено  завдяки отриманому гранту від програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах фінансової підтримки Посольства Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.

У рамках проєкту будуть проведені тренінги для пошукових груп Уповноваженого, а також реалізується програма юридичної та психологічної підтримки родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, в межах роботи регіональних представництв Уповноваженого в областях.

Родини, звернувшись до регіональних представництв Офісу Уповноваженого, зможуть отримати фахову допомогу від психолога та юридичну консультацію щодо проблемних моментів пов’язаних із забезпеченням питань правового та соціального захисту зниклих безвісти за особливих обставин та їх родин.

«Дякуємо, міжнародним партнерам, які допомагають нашим пошуковцям та родинам зниклих безвісти осіб. Ваша вчасна допомога прискорює пошук та вкотре демонструє, що ні держава, ні міжнародні донори не стоять осторонь проблем родин зниклих!» – зауважує Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.