ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Інформація про зниклих безвісти буде передана до держустанов відповідальних за пошук зниклих і повернення тіл загиблих героїв

Інформація про зниклих безвісти буде передана до держустанов відповідальних за пошук зниклих і повернення тіл загиблих героїв

Як повідомлялося раніше, в зв’язку зі скороченням повноважень, Уповноваженим з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олегом Котенком було прийнято рішення піти у відставку.

Повернувшись із відрядження, він написав заяву на звільнення, а вже вчора Кабмін проголосував за відставку Уповноваженого.

Задля того, щоб робота по пошуку зниклих безвісти не припинялася, всю зібрану за період виконання повноважень інформацію буде передано до держустанов, відповідальних за пошук зниклих та повернення тіл загиблих героїв.

Дуже важливо, щоб відповідні структури одразу ж налагодили комунікацію з рідними, внутрішні пошукові процеси й перемовний процес із протилежною стороною.

Саме тому для підсилення продуктивності пошукової роботи, частина команди Уповноваженого переходить до державних органів, які віднині опікуватимуться пошуком зниклих безвісти осіб.

Своєю чергою Олег Котенко спільно з командою ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» продовжує працювати в напрямку зниклих безвісти та полонених на громадських засадах.

«Ми в жодному разі не полишимо родини один на один із власною бідою. Як громадська організація будемо й надалі консультувати, підтримувати, долучатися до пошукового процесу. Сподіваємося, що державні органи будуть відкриті до співпраці, адже разом ми зможемо скоріше знайти та повернути кожного!» – коментує Олег Котенко.

Родини зниклих осіб наразі можуть звернутися за допомогою на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» за телефоном: 0 800 339 247.