ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » У Закарпатській області провели консультативну зустріч із родинами зниклих безвісти осіб

У Закарпатській області провели консультативну зустріч із родинами зниклих безвісти осіб

Днями в місті Хуст, Закарпатської області відбулася зустріч регіонального представника Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Власти Рейпаші з родинами, які втратили зв’язок із своїми рідними.

Зустрічі з родинами зниклих осіб відбуваються за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

До зустрічі долучилися заступник голови Закарпатської ОВА Петро Добромільський, юрист регіонального представництва Уповноваженого Олеся Трагнюк, представники місцевої влади та Хустського РТЦК і СП.

Регіональний представник надала для родин зниклих безвісти роз’яснення, щодо алгоритмів дій при втраті зв’язку з рідними та соціальної підтримки передбаченої державою для родин зниклих безвісти осіб.

Окрім загальних роз’яснень, родини зниклих безвісти отримали індивідуальні консультації від представників Офісу Уповноваженого.

«Кожна історія зникнення індивідуальна й потребує особливого підходу. Часто через стрес родичі зниклих безвісти осіб не можуть одразу надати всю інформацію, тож ми вкотре нагадуємо, що додаткову інформацію, щодо зниклих безвісти осіб, ви можете повідомляти на гарячі лінії Офісу Уповноваженого», – наголосила під час зустрічі представник Уповноваженого Власта Рейпаші.

Звернутися до регіонального представника в Закарпатській області можна за телефоном: +38 (050) 665-45-25.