ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Одещині представниця Уповноваженого зустрілася з родинами зниклих військовослужбовців

На Одещині представниця Уповноваженого зустрілася з родинами зниклих військовослужбовців

У Одеській області за участі представниці Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Оксани Харітонової відбулася зустріч із родинами зниклих військовослужбовців.

На ній були присутні представники командування ВМС України, флотилії, фінансової служби та керівники підрозділів персоналу морально-психологічного забезпечення.

Ключову увагу приділили питанням, що стосуються повернення тіл. Представниця Уповноваженого наголосила, що пошукові групи працюють одразу після звільнення територій, а далі відбувається процес ідентифікації шляхом відібрання ДНК-матеріалу.

Як показує практика, ця процедура дуже складна, тому займає досить багато часу.

«Повернення всіх, хто зник безвісти за особливих обставин, для нас є пріоритетним. Тому кожна зустріч важлива, адже ми тут вирішуємо всі наболілі питання. Якщо ви з Одещини й у вас виникла проблема, що стосується зниклих безвісти, то звертайтеся до представництва Уповноваженого. Ми завжди відкриті для допомоги та співпраці», – зазначила представниця Уповноваженого в Одеській області Оксана Харітонова.

На Одещині родини зниклих безвісти можуть записатися на прийом або отримати консультацію від представника Уповноваженого за телефоном +38 (068) 586-85-26.