ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На прикордонні Сумщини зустрілися з родинами зниклих безвісти осіб

На прикордонні Сумщини зустрілися з родинами зниклих безвісти осіб

Представниця Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин в Сумській області Марія Павена зустрілася з родинами осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Глухівщини.

Зустрічі з родинами зниклих осіб відбуваються за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Зустріч відбулася в стінах ГНПУ ім. Олександра Довженка, за сприяння ректора університету Олександра Курка, який не стоїть осторонь проблем родин, які втратили зв’язок зі своїми рідними.

Робота із родинами складний процес, але дуже необхідний, адже вони потребують усебічної підтримки.

Саме тому під час зустрічі представниця Уповноваженого вкотре нагадала родинам про інформаційну безпеку, алгоритм отримання витягу із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, та соціальних гарантій передбачених державною для цієї категорії населення.

У індивідуальному спілкуванні з присутніми представниці Уповноваженого вдалося вирішити проблемні питання, щодо взаємодії родин зі слідчими органами.

«Розумію їх, як ніхто інший, адже сама займаюся розшуком свого чоловіка. З власного досвіду знаю про всі складнощі цього процесу. Саме тому на кожній зустрічі наголошую, що головне не панікувати, а чітко виконувати алгоритми та настанови, які надаються компетентними органами, відповідальними за пошук зниклих та ідентифікацію тіл загиблих», – зауважує представниця Уповноваженого Марія Павена.

На Сумщині родини зниклих безвісти осіб можуть звернутися за консультацією або ж записатися на прийом за телефоном: +38 (097) 011-28-84.