ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Вінниччині представниця Уповноваженого провела тренінг для помічників ветеранів

На Вінниччині представниця Уповноваженого провела тренінг для помічників ветеранів

Наразі в декількох областях України стартував пілотний проєкт «Помічник Ветерана», який буде опікуватися адаптацією військових до цивільного життя.

Представниця Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, у Вінницькій області Марія Довжик у межах обміну досвіду провела захід для представників проєкту в регіоні.

Зокрема, Марія Довжик розповіла  про особливості взаємодії з військовими, рідними загиблих і зниклих безвісти за особливих обставин.

У межах тренінгу представниця Уповноваженого познайомила присутніх із структурою Офісу Уповноваженого, особливостями пошукового процесу, алгоритмами дій при зникненні, соціальним та юридичним супроводом родин зниклих осіб.

«Дуже багато зниклих безвісти ми знаходимо в полоні. Повертаючись звідти, вони потребують особливої підтримки після пережитого. Маємо об’єднувати зусилля, щоб їх адаптація відбувалася належним чином. Своєю чергою ми готові завжди ділитися досвідом та всіляко сприяти проєкту «Помічник Ветерана», – зауважила представниця Уповноваженого Марія Довжик.

Нагадаємо, жителі Вінниччини можуть записатися на прийом або ж отримати консультацію представника Уповноваженого за телефоном: +38 (093) 570-06-01.