ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » На Закарпатті представник Уповноваженого провела зустріч із родинами зниклих безвісти осіб

На Закарпатті представник Уповноваженого провела зустріч із родинами зниклих безвісти осіб

Сьогодні в Закарпатській області представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Власта Рейпаші спільно з юристом регіонального представництва Олесею Трагнюк провели зустріч з 40 родинами, які втратили зв’язок зі своїми рідними. До зустрічі також долучилися представники місцевої влади.

Зустріч відбулася за сприяння Міжнародного фонду Відродження.

Присутнім роз’яснили як діяти, коли від МВС надійшов витяг, із вказаними недостовірними даними. Зокрема, їм необхідно повторно звернутися до Міністерства внутрішніх справ, вказавши пункти, в яких виявлено помилки, та прикріпивши до заяви відповідні підтверджуючі документи.

Якщо родина отримує витяг із реєстру із записом «Інформація в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин відсутня», членам сім’ї військовослужбовця рекомендовано повідомити про це Уповноваженого за телефоном: (050) 240-85-29 та повторно звернутися із заявою до МВС.

Родини розповіли про проблеми в комунікації з слідчими, які ведуть справу по зникненню та перебувають в областях безпосереднього вчинення злочину.

Власта Рейпаші наголосила, що команда Офісу Уповноваженого в регіонах всебічно сприяє налагодженню комунікації з слідчими органами. Всі проблемні кейси, щодо цього питання, будуть вирішені.

Також представниця Уповноваженого розповіла про роботу пошукових груп, які одразу ж після деокупації відпрацьовують локації імовірного зникнення захисників.

Нагадаємо, звернутися до регіонального представника в Закарпатській області можна за телефоном: +38 (050) 665-45-25.