ГРУПА ПАТРІОТ
A+
A-
Людям із порушенням зору
Пошук зниклих та повернення полонених
A+
A-
Людям із порушенням зору
Головна » Прес-центр » Уповноважений долучився до заходу з нагоди річниці звільнення Богородичного

Уповноважений долучився до заходу з нагоди річниці звільнення Богородичного

Сьогодні в рамках робочого візиту на Донеччину Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко спільно з пошуковцями долучилися до заходу з нагоди звільнення населеного пункту Богородичне. До заходу долучилися представники місцевої влади та військові.

В рамках заходу було відкрито пам’ятну локацію «Рубіж незламності», яка символізує непереможність українського народу. Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх, хто героїчно боронив Україну від ворога.

Крім того, Олег Котенко обговорив із представниками органів місцевої влади подальші шляхи співпраці щодо підтримки родин зниклих осіб, встановлення та відпрацювання локацій імовірних поховань та комунікації в місцевими жителями.

«Такий механізм роботи Офісу Уповноваженого та пошукових команд дуже дієвий, тож ми дуже вдячні органам місцевої влади за те, що відкриті до співпраці. Незважаючи на все пережите, люди готові підтримувати пошукову діяльність, адже на власні очі вони бачили її результат», – підкреслив під час зустрічі Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олег Котенко.